Strona główna1 » Dostawa

Nasze nowości

Kontakt

  • E-mail:sklep@printermax.pl
  • Telefon605 383 222
    67 342 99 02
  • Gadu Gadu54637697
  • Godziny działania sklepupn-czw 9.00-17.00 piątek 7.00-15.00

Dostawa

INFORMACJE OGÓLNE

Całkowite koszty dostawy towaru to suma kosztów transportu, opakowania i logistycznych oraz opłaty za wybraną formę płatności.

Ceny dostaw oraz rodzaj przesyłki uzależnione są od wymiarów oraz wagi towaru. Po umieszczeniu towaru w koszyku wyświetlą się również całkowite koszty dostawy. Wszystkie towary wysyłane są firmą kurierską i są ubezpieczone od zniszczenia, zaginięcia lub innych wypadków losowych. Ważne aby przy kurierze sprawdzić dokładnie stan produktu i w razie jakichkolwiek uszkodzeń spisać protokół szkody z kurierem – jest to jedyna podstawa do złożenia reklamacji na uszkodzony produkt.

Towar dostarczamy firmą kurierską DPD w dni robocze do godziny 16:00.

Wysyłka towaru zostanie potwierdzona drogą mailową. W e-mail od nas znajduje się numer listu przewozowego, dzięki któremu możliwe jest śledzenie przesyłki po jej wysłaniu.

15 zł - przesyłka kurierska z przedpłatą ( towary do 30 KG )

20   zł - przesyłka kurierska za pobraniem ( towary do 30 KG)

 

inne formy wysyłki po kontakcie telefonicznym

Zwroty

 

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby!
Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

 

adres do zwrotu:
PRINTERMAX
ul. Noja 13
64-733 Drawsko
e-mail: sklep@printermax.pl
tel: 605 383 222
tel: 67 342 99 02


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl